Mechanika - Wymiana oleju, filtrów i przeglądy


Wymiana oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych to podstawowe czynności związane z okresową obsługą samochodu. Zarówno olej jak i płyny chronią silnik i zapewniają długotrwałą i bezawaryjną ekspolatację.

Usługi motoryzacyjne - oferta


Usługi motoryzacyjne przeprowadzane regularnie zapewniają komfortowe i bezawaryjne użytkowanie samochodu. W naszym serwisie klienci mogą liczyć na fochową obsługę i doradctwo w każdym zakresie. Nasz warsztat zapewnia szeroki usługi napraw aut od kwestii związanych z podwoziem poprez elektrykę samochodową po naprawy silników oraz układu klimatyzacji.Mechanika - Układy hamulcowe, zawieszenia i napędu


Układ hamulcowy to element mający bezpośredni wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Kontrola układu hamulcowego powinna się odbywać min. raz do roku. Zawieszenei składa się z wielu elementów, które również powinno być okresowo sprawdzane. Ich uszkodzenia mogą utrudniać panowanie nad samochodem, co może doprowadzić do niebezpieczeństwa.

Serwis klimatyzacji i sprzedaż części


Chłodne wnętrze podczas upałów to teraz standard. Zaleca się obsługę klimatyzacji maksymalnie raz na dwa lata. Montujemy haki najwyższej jakości do wszystkich marek samochodów osobowych. Oferujemy sprzedaż części różnych producentów w naszym mini sklepie lub na zamówienie.

Mechanika - Naprawy silników, tłumików i elektryki


Silnik to serce samochodu. Wymagają specjalistycznej obsługi i diagnostyki, którą wykonujemy na miejscu. Układ wydechowy to ważny element dla silnika jak i środowiska. Sprawny wydech zapewnia cichą pracę oraz chroni przed szkodliwymi gazami. Układ elektryczny zapewnia rozruch i komfort w trakcie jazdy.